Ajo njihet  për famën  e saj ndërkombëtare dhe nuk kishte si të mungonte pjesëmarrja e saj në vendet më luksoze. Zyrtarisht në llogarinë e saj në   Instagram, Era ka bërë të ditur se është ftuar të performojë në Dubai, ku do të jetë paraqitja e parë e saj në atë vend.

Duke u Ngarkuar...

Ajo ka njoftuar se më datë 26 dhe 27 Prill do të ngjitet në skenën e Dubait dhe ndjehet shumë e lumtur për këtë arritje të fundit.

- SPONSOR -