Disa kohë pas lansimit të këngës së saj të fundit, Era Istrefi ka përgatitur fansat se dicka e re do të vijë te premten. Lajmërimi është bërë në një status në rrjetin e saj social. “Waiting for the Friday like”, ka shkruar Era dhe kaq ka mjaftuar për të ngjallur një kuriozitet të madh rreth këngës së re, por sikur të mos mjaftonte kjo, këngëtarja ka pozuar në një prej studiove shumë të njohura të produksionit “Ultra Records” në të cilën ajo bën pjesë dhe kjo përbën edhe më tepër bujë. Thuhet se kënga e re e Erës do të jetë një këngë ritmike, ndryshe nga kënga e saj e fundit.

- SPONSOR -Smiley face