Kryebashkiaku Erion Veliaj dihet tashmë se është një mbështetës i artit dhe kulturës. Ai e promovon gjithnjë kulturën, dhe të njëjtën gjë ka bërë edhe pasi ka parë premierën e shfaqjes “Euridita”, e cila celi sezonin artistik të Teatrit Metropol.

“Plot pasion, kreativitet, ngjyyra dhe përkushtim, shfaqja “Euridita” u ngjit dje, për herë të parë në skenë. Tirana gëlon nga aktivitetet kulturore në cdo cep të saj”, shkruan kreu i Bashkisë së Tiranës.

- SPONSOR -Smiley face