Ermal Mamaqi  shquhet për batutat  e tij dhe sot na ka shoqëruar batutën e tij të ditës me anë të një postimi në instagram ku në foto është në avion i ulur me kryetarin e bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj. Një foto e ditës kjo e shoqëruar me plot mimika të cilat e bëjnë foton tepër origjinale, Ermali i ka shtuar fotos edhe fjalinë e tij: “Kur të bie sedilja ngjitur me Kryetarin” Kush e di sa halle do qajnë sëbashku në këtë udhëtim kështu siç e kanë nisur udhëtimin! Mulliri.al ju uron rrugë të mbarë dhe qesh i sa më shumë!

- SPONSOR -Smiley face