Alida Duka këngëtare e njohur më tepër jashtë Shqipërise dhe njëkohësisht motra e një prej producentëve dhe këngëtarëve të suksesshmëm shqiptar Stine, rikthehet në vendin tonë.

Për herë të parë Alida do të shfaqet në studion e Ermal Mamaqit në emisionin që po thyen rekorde shikueshmërie në mediat shqiptare. Ndoshta Alida do të prezantojë projektet e saj të fundit.

- SPONSOR -Smiley face

Presim të shikojmë si do të shkojë ky emision, një gjë është e sigurt do të qeshim pafund…

- SPONSOR -Smiley face