Rashel Kolaneci, vajza simpatike që u bë e njohur në emisionin “Xing” të Ermal Mamaqit, ka marrë shumë famë. Jo vetëm sepse ishte pjesë e këtij program, por edhe për bukurinë dhe ëmbëlsinë që e karakterizon. Ajo ka publikuar një foto në Instagram ku shihet se i janë grumbulluar plot 200.000 ndjekësa. Të presim për të parë se ku do e shohim Rashelin së shpejti, pasi nuk e besojmë që do t’i ndahet ekranit, duke e ditur se sa shumë e duan shikuesit.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face