Fai Khadra ishte shoqëruesi i Kendall Jenner për dasmën e Justin dhe Hailey Bieber. Vetë modelja publikoi një fotografi me të duke sqaruar se nuk janë të lidhur, thjesht shoqërojnë njëri-tjetrin për këtë ceremoni të miqve të përbashkët.

“Ne nuk jemi të lidhur, ai është thjesht shoqëruesi im”, shkruajti Kendall në Instagram duke shtuar një zemër të zezë.

- SPONSOR -Smiley face

Por pas kësaj poze, “shpërthyen” komentet se Kendall dhe Fai duhet të martohen bashkë. Mbetet për tu parë nëse modelja do i japë rëndësi kërkesave të fansave.

- SPONSOR -Smiley face