“Cfarë i ka ndodhur fytyrës tënde?” kjo është ajo cfarë e ka pyetur një ndjekës Catherine Zeta-Jones, pasi publikoj një selfie në Instagram. Në fakt nuk ishte i vetmi koment sepse në fytyren e aktores vërehet mjë ndryshim radikal. “O Zot, shumë ndërhyrje!” shprehet një fan, “Nuk duket si ty” bën jehonë një tjetër në një foto të saj të shkrepur të Dielën e kaluar. “Shumë filtër për gustot e mija” theksoi një nga ndjekësit.

- SPONSOR -Smiley face

 

Catherinë Zeta-Jonës, 48 vjeç, është protagonistja e paharrueshme të filmave çmim Oscar, “Chicago” dhe “Traffic”. E martuar me Michael Douglas prej 17 vitesh ato kanë dy fëmijë, një djalë Dylan Michael dhe një vajze Carys Zeta. Familja ka jetuar në Bermuda deri në 2009, dhe prej një viti jeton në periferi të New York-ut.

 

- SPONSOR -Smiley face