Fatmiri ose siç njihet ndryshe si Oni Hysenbelliu është shndërruar në një personazh që merr mjaftueshëm vëmendje në rrjetet sociale për makinat e shtrenjta, veshjet, udhëtimet apo edhe femrat me të cilat shoqërohet.
Së fundmi ai ka postuar një foto në instastory me diçiturën që tregon se po mban dietë. Në foto shfaqet një pjatë me një kruasan dhe një Nutella, gjithashtu edhe disa vazo të vogla me reçel dhe lëng bio. E gjitha kjo duket si një vakt tepër i shëndetshëm për tu konsideruar si dietë. Mos ndoshta është kjo një shaka e Fatmirit?

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face