Modelja e parë amerikane e shëndoshë feston sot 31-vjetorin e saj. Ajo ndodhet në Costa Rica me mikeshat e saj, modele të së njëjtës kompani. Ashley zgjodhi po këtë ditë për të hedhur në treg linjën e saj të bikinit për femrat. Ajo është shumë simpatike dhe me një zemër të madhe, ajo solli risi edhe për peshat në modeling pasi nuk është si gjithë modelet e tjera. Gëzuar dhe faleminderit për fushatën kundër dobësimit!

- SPONSOR -Smiley face