Lori Hoxha me një festë madhështore festoi 24 vjetorin e saj. Të gjithë miqtë e saj ishin pranë saj, e ajo dukej shumë e lumtur. Motrat Hoxha dallohen për mënyrën e tyre të festuarit, por kjo festë ishte ndryshe.

Stili i tyre nuk ishte më i njëjti, nga postimet në profilet në Instagram vetë Lori bëri të ditur se inspirimi i saj ishte prej modeles së famshme Emily Ratajkowski.

- SPONSOR -Smiley face

Fustani është një stil i veçantë, e kjo gjë ka krijuar një mani tek Vip-a të ndryshëm në mbarë botë. Prisnim diçka tjetër,por dhe kjo na shijoji, Gëzuar ditëlindjen Lorlor!

- SPONSOR -Smiley face