Fiori ka tentuar të largohetet nga spektakli, përpara performancës së saj. Ka qenë Alketa ajo e cila e ka marrë në skenë, ashtu të ndërruar, me xhinse dhe atlete, pasi gjatë performancës së konkurrentëve, ajo shkoi të ndërrohej.

- SPONSOR -Smiley face

Kjo është hera e parë që në “Dance with Me”, një konkurrente performon e veshur me rroba të përditshmërisë…

- SPONSOR -Smiley face