Moderatorja e njohur e emisionit investigativ “Boom” Fiori Dardha ka paralajmëruar sot një skandal që do të zbulohet në mbrëmje në Ora News.

Skandali ka lidhje me përfitimin e parave të qytetarëve nga drejtësia dhe mungesa e kthimit të shërbimit. Skandali do të transmetohet sot me zë dhe figurë.

- SPONSOR -Smiley face

Le të presim çfarë do të ndodhë…

- SPONSOR -Smiley face