Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka gati projektin më të ri muzikor.

- SPONSOR -Smiley face

Kënga titullohet “Playa” dhe është në bashkëpunim me hip hop artistin e njohur Young Noble, i cili është anëtari i grupit të 2Pac, “Outlawz”.

Këtë e ka bërë të ditur vetë artistja përmes rrjetit social Instagram, ku numëron mijëra ndjekës.

View this post on Instagram

Happy to announce PLAYA featuring with one of the most greatest HIP HOP artist of all time YOUNG NOBLE, one of the members of Hip Hop group OUTLAW, YOU GUYS ALREADY KNOWWWW… I grew up listening to 2Pac, OUTLAW, and this is really a dream come tru! Thank you @young_noble for being so down to earth first of all, and making it happen, I do appreciate you and always love you! REAL RECOGNIZE REAL! • PREMIERA TE SHTUNEN 18:00 STAY TUNED • SATURDAY • 18:00 Beat by: @i.am.max_ Studio recording: @j2lrecords @xhimiondebeat_official @farfromegypt Video: @infilms_ Director: @pellumbrraci Styling: @donamatoshiofficial @helenadia_kosova @egzonkazagiqiofficial Hair & Makeup : @taulantdritastudio @blertanails @young_noble @outlawuniversity #playa

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

“E lumtur të paralajmëroj këngën e re me njërin prej hip hop artistin më të mirë të të gjitha kohërave, Yolung Noble, i cili është anëtar i grupit Outlaw”, ka shkruar ndër të tjera në gjuhën angleze Flaka.

- SPONSOR -Smiley face