Shpesh herë vuajmë nga flokë jo voluminoz ose  nga probleme me tharjen e tepert të fijes. Genetika e individit eshtë gjithashtu shkak I rrallimit dhe demtimit te volumit te flokut. Janë dhe shumë faktor të tjerë që I kemi prezent cdo dite në bashkëjetesën tonë.

Por ne kemi gjet masken e përshtatshme për flokun tuaj duke pretenduar një rezultat mahnitës në shkëlqim dhe volum

- SPONSOR -Smiley face

Përgatitja e masës

Në një tas përzieni së bashku  përbërësit e mësipërm derisa të formohet një masë homogjene, në vijim përhapeni në flokët tuaj duke e lënë të veprojë rreth 1-2 orë. Mandej lajini flokët si zakonisht. Për efekte sa më të mira, përsëriteni një herë në javë

Përbërësit per masken e flokut

3 lugë gjelle vaj arre macadamia

1 lugë kafeje aloe vera

2-3 pika vaj esencial tea tree

2 pika vaj arre kokosi

Pergatit në kushtet e shtëpisë

- SPONSOR -Smiley face