Skuadra italiane e Lazio-s dëgjon këngën “Karma” të Flori Mumajesit përpara çdo ndeshje.
Në një intervistë për emisionin “Pa filtër”, Igli Tare, drejtori sportiv i këtij klubi na bëri të ditur  diçka interesante. Ndërkohë  që ai  fliste gjatë intervistës  kënga “Karma” e këngëtarit Flor Mumajesi dëgjoheshe në sfond dhe Tare na bëri të ditur se:”Këtë  këngë i vë skuadrës gjatë nxehjes para se të dalin në fushë”.

Duke u Ngarkuar...

Kjo deklaratë e Tares ishte tepër origjinale dhe na lumturoi të gjithëve pa masë megjithëse jemi mësuar ta shohim gjithmonë Florin on the top dge së fundmi dhe frymëzim për Igli Taren.

- SPONSOR -