Duket se pas debatit me anëtarin e jurisë, Robert Aliaj, Fiori e ka marrë me sportivitet. Ajo ka publikuar një fotografi, ku tregon dhe sugjeron që të lexohet libri “Gruaja e togerit freng”.

“Librat nuk publikohen në Instagram për të rrëmbyer ‘like’ , ndaj këtë postim merreni si sugjerim. Ia vlen ta lexoni”, shkruan Fiori.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face