Blogeria e njohur Armina Mevlina sot e ka filluar ditë komplet ndryshe nga ç’jemi mësuar ta shohim . Ajo e ka vendosur të gatuaj! Armina nuk para shfaqet me postime gatimi por sot ajo e ka vendosur të na habisë të gjithë me recetat e saj kaq të mira shkruan mulliri.al.

Duke u Ngarkuar...

Blogeria e ka filluar mëngjesin me proteina e më pas ka përgatitur një ëmbëlsirë me mollë nga duart e saj. Armina ka shfoqur të gjithë proçesin e gatimit hap pas hapi në mënyrën më tranparente.

E ndërkohë që jemi mësuar ta shohim vetëm me udhëtime , me yoga dhe me angazhimet e saj në fushën e modës , sot mësuam që Armina di të gatuaj shumë mirë.

- SPONSOR -