View this post on Instagram

🙏

A post shared by GETOAR SELIMI (@ghettogeasy) on

Getoar Selimi është njëri prej artistëve që në këtë panik po jep këshilla për mbrojtje.

- SPONSOR -Smiley face

Ai me anë të një postimi në Instagram, ka bërë apel tek qytetarët që të luten dhe të besojnë në Zot.

“BESONI DHE LUTUNI NE ZOT!”, ka shkruar reperi në atë postim.

Në Kosovë deri tani janë konfirmuar tre raste me koronavirus, kurse në Shqipëri numri i të infektuarve ka shkuar në 38.

Kujtojmë se “Moti” titullohet projekti i fundit muzikor nga Geti, të cilin e solli në bashkëpunim me Onatin dhe Shaolin Gang

- SPONSOR -Smiley face