- SPONSOR -Smiley face

Fenomeni Gigi Hadid fillon të njihet bindshëm në vitin 2011. Në vitin 2014 modelja arrin sukseset. Dhe nuk kalon shumë kohë kur shtëpitë më të mëdha të modës si:  Jean Paul Gaultier, Sonia Rykiel, Chanel, Marc Jacobs, Tommy Hilfiger, Michael Kors, Jeremy Scott, Tom Ford, Anna Sui, Dolce & Gabbana, Moschino, Max Mara, Emilio Pucci dhe Balmain rrëmbejnë imazhin e saj si ikonën më të bukur të modës.

 

Sot është ditëlindja e Gigi Hadid. Modelja 23 vjeçare sot feston ditën më të bukur të saj dhe ne po e festojmë këtë ditë bashkë me të duke ju dhuruar disa nga fotot më mbresëlënëse të Gigit ku sharmi dhe stili i saj të lë me gojë hapur gjithnjë.

- SPONSOR -Smiley face