Modelja e njohur Gigi Hadid tashmë është e njohur kudo. Ajo ka pësuar një incident të vogël,teksa po shkonte për të rrëmbyer trofeun e Glamour Mag. 22-vjeçarja ishte me motrën e saj të vogël Bella dhe padashje u pengua me fustanin e saj të mahnitshëm të gjatë deri në fund të këmbëve. Por, normale që motra e saj nuk do ta lëshonte motrën e saj u tregua mjaft e zonja dhe nuk e la që të rrëzohej. Gigi mori trofeun e saj si një nga femrat e vitit e përzgjedhur nga Glamour Mag.

 

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face