Tepër i sinqertë dhe shumë trasparent këngëtari Gjergj Jorgaqi i ftuar sot në “Pasdite në Top Channel.” Gjergj Jorgaqi këngëtari i dashur i publikut shqiptarë sot ka qënë i ftuar tek “Pasdite në Top Channel” Ai ishte tepër i revoltuar  dhe i kishte dhënë një premtim vetes ku shprehu se nuk dëshironte të dilte më në skenë. “Nuk ja vlen të bësh art në Shqipëri , as vajzën time nuk doja ta shihja këtu, bëri mirë që iku nga ky vend shterp. Unë nuk mund të dal të këndojë në një skenë apo të konkurojë me artista që veshin “brekë”.

- SPONSOR -Smiley face

Nuk dal me artista brekësh nuk më bëhet të bëj asgjë, ky vend ka marrë fund ,të gjithë e mendojnë kështu, por asnjë nuk merr guximin të shprehet. Për çfarë të dal në skenë kur asgjë nuk funksionon siç duhet. Me projekte e kam kokën plot por nuk dua dhe nuk më bëhet asnjë gjë sepse këtu në këtë vend nuk vlen të bësh asgjë ,e jo më të ndihesh artist” , përfundon tepër i mllefosur këngëtari Gjergj Jorgaqi.

- SPONSOR -Smiley face