Këngëtarja Greta Koçi, pas largimit nga angazhimi i saj politik, i ka kushtuar mjaft vëmendje karrierës së saj muzikore, duke sjellē projekte të reja. I tillë është edhe projekti më i fundit muzikor “Përsëri”, i cili erdhi premierë vetëm disa minuta më parë.

- SPONSOR -Smiley face

Ajo e kishte lajmëruar që mbrëmë se sot do të publikohej kënga e re, për të cilën Greta ka bashkëpunuar sërish me Genc Prelvukaj, anëtar i grupit “Etnon”. Muzike dhe klipi vinë nga shpirti i Gretës, dhe sipas saj kjo këngë do të godasë zemrat e dëgjuesve. Më poshtë, edhe linku i “Përsëri”…

- SPONSOR -Smiley face