Greta Koçi këngëtarja e dashur e shqiptarve sot ka qënë e ftuar tek emisioni i “Rudina”, në tv Klan. Këngëtarja ishte e ftuar për të folur për atelien e saj të re që ka hapur bashkë me motrën e saj, Eni Koçin. Motrat Koçi ishin tepër të kënaqura nga ky biznes që kanë hapur sepse sipas Gretës ky biznes po ecën me hapa gjigande nga fakti që i ndihmon dhe imazhi i tyre në treg.

- SPONSOR -Smiley face

Pasi Greta foli për biznesin e saj ,ajo në fund të bisedës i tha Rudina Magjistarit që sot të kam kopjuar nga modeli i flokëve se unë nuk para i mbledh i mbaj gjithmonë të lëshuara, por sot të kopjova ty dhe shpresoj të jem dukur bukur, përfundon Greta. Pasi Greta e komplimentoj Rudinën situata në studio u bë tepër e ngrohtë teksa buzëqeshja e tyre mbylli pjesën e parë të emisionit.

- SPONSOR -Smiley face