ENCA HAXHIA dhe HANDE ERCEL

Thuhet se çdo kush nga ne ka në botë të paktën një sozi. Dhe ja ku ju zbulojmë sot ngjashmërinë “binjake” të këngëtares shqiptare Enca Haxhia. Eshtë 23 vjeçjarja Hande Erçel, aktorja dhe modelja turke.

Të dyja artistet kanë të njëjtën formë fytyre, tipare të ngjashme dhe të njëjtën buzëqeshje që shpreh pozitivitet.

- SPONSOR -Smiley face

Falenderojmë fansen tonë @ana15_kiralikask e cila propozoj këtë krahasim.

- SPONSOR -Smiley face