Heidi Klum është beqare që nga ndarja me partnerin e saj prej tre vitesh Vito Schnabel në shtator.

Të hënën 44-vjeçarja i ofroi botës një pamje të trupit të saj fantastik me bikini në brigjet kaliforniane.

- SPONSOR -Smiley face

Bukuroshja gjermane duket se ka ndalur kohën me bikinit e koleksionit të saj të plazhit, duke treguar trupin e saj në pesë pamje të ndryshme të shkrepura nga fotografi Francesco Carrozzini.

Heidi, është nënë e katër fëmijëve por duket se as të qënit nënë me kohë të plotë dhe as koha nuk lë gjurmë mbi të.

- SPONSOR -Smiley face