SHIGJETARI

Dashuria: Prit një ditë superseksi falë Venusit dhe Marsit! Do të mbizotërojë ndjenja dhe duket se këtë herë ti nuk do e shmangësh dot të fusësh në zemrën tënde dikë vërtet special. Jeta në çift apo me personin që jeni lidhur tani do të arrijë kulmet sot. Nga 28 nëntori deri më 4 dhjetor, është e mundur që të kalosh nga një shok në më shumë se kaq. Mos u trego i turpshëm, për të eksploruar një kimi të përbashkët që ndan me dikë, aq më tepër që tani ka sinjale dhe nga pala tjetër.

- SPONSOR -Smiley face

Puna/Paraja: Lëvizi malet! Karriera jote do të jetë në flakë! Venusi do të lëvizë në jetën tënde profesionale, në shtëpinë e 10-të, atë të Karrierës, sidomos gjatë datave 27-30 nëntor. Me planetin në krahun tënd përsa i përket parave dhe talentit do të kesh mjaft ambicie, është e qartë që do të mund të lëvizësh shumë situata për të arritur një objektiv që e ke dashur prej kohësh. Nëse dëshiron të aplikosh një ide që shefi jot ta pëlqejë, jepi! Suksesi është mëse i garantuar këtë muaj, është thjesht opsioni juaj.

Shendeti: yjet tregojnë se do të keni shëndet të fortë. Kujdes nga viruset e stinës, ju këshillojmë të merrni vitamin si dhe të konsumoni fruta e perime të freskëta. Gjithashtu ju rekomandojmë të merreni edhe me aktivitet sportive, sidomos të vraponi ose thjesht të ecni në ajër të pastër dhe natyrë.

 

- SPONSOR -Smiley face