PESHORJA

Qielli ju buzëqesh të dashur miq të Peshores. Dielli, Mërkuri dhe Venusi, që i korespondojnë energjisë, mendjes dhe zemrës ju japing forcën e duhur për t’ju shtyrë drejtë realizimit të projekteve tuaja. Deri të shtunën do të përfitoni nga Marsi i cili tranziton në shenjën tuaj. Nuk  ju ndalon dot asnjeri!

- SPONSOR -Smiley face

Dashuria: Jeta juaj familjare do të jetë burimi i një gëzimi shumë të madh këtë muaj. Nëse je single, futu në kërkim të kimive të reja, ky është muaji ku do të kuptosh sa e thjeshtë është kur Venusi qëndron në favorin tënd. Do të mbizotërojë ndjenja dhe duket se këtë herë ti nuk do e shmangësh dot të fusësh në zemrën tënde dikë vërtet special. Nëse je tashmë me dikë, do të mund të kesh shkëlqime dashurie gjatë gjithë kohës.

Puna/Paraja: Jeta në zyrë do të jetë shumë e qetë këtë muaj, do të ndjeheni mjaft mirë. Venusi do të hyjë në zonën e punës në datën 7 Dhjetor, dhe rezultati bën që të kuptosh se je shumë i gatshëm për bashkëpunime të reja. Nëse po kërkon një punë të re, lustroje rezymenë tënde dhe dërgoje mbas 11 Dhjetorit. Hëna do të jetë në sektorin e punëve dhe do të bëjë të lehtë të sigurosh një punë të re ose një ndodhi të re të pavarur. Do të gjendeni pak ngushtë nga financat këtë muaj, ndoshta për shkak të ndonjë shpenzimi të tepruar në rastin e festive.

Shendeti: Ky muaj fillon në formë psiko fizike shumë të mirë. Do të ndjeheni mirë me veten tuaj dhe me të gjithë botën. Do të dini të dozoni me ekuilibër energjitë e juaja. Dielli dhe Marsi ju japing humor të mirë.

 

 

- SPONSOR -Smiley face