Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur mesditën e sotme në një prej dyqaneve të shërbimit të internetit. Një klient tepër i nervozuar hyri në dyqan me një sëpatë në dorë dhe kërcënoi personin që qëndronte në dyqan duke qëlluar laptopin e tij me mjetin e mprehtë. Pasi e detyroi personin në fjalë të dilte nga dyqani, agresori, i cili shante me të madhe shkatërroi gjithçka brenda dyqanit duke shkaktuar dëme të konsiderueshme. Ende nuk dihen arsyet e këtij konflikti.

- SPONSOR -Smiley face