Ditën e djeshme i dashuri i Dua Lipës ka nxjerrë dhe promovuar librin e tij më të ri i cili është me receta gatimi. Në këtë mbrëmje kishte shumë të ftuar si miq dhe familjarë të Isacc dhe sigurisht nuk kishte si të mungonte dhe e dashura e tij Dua Lipa. Dua postoi disa foto në rrjetet sociale ku shkroi se ishte shumë krenare për të dashurin e saj dhe gjatë gjithë kohës e puthte atë. Por ajo që na pëlqeu më shumë ishte veshja e këngëtares me origjinë shqiptare. Dua kishte zgjedhur një fustan  ngjyrë të zezë dhe gold  me pupla, një fustan që i shkonte shumë këngëtares ndërsa i dashuri i saj kishte zgjedhur një kostum elegant që e kishte kombinuar me një bluzë të bardhë. Dua dhe Isacc janë bashkë prej një viti dhe janë shumë të lumtur pranë njëri-tjetrit.

 

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face