Janë përfolur aq shumë për lidhjen e tyre, sa kur doli lajmi se Mimoza Shodra dhe Seldi Qalliu janë të dashur, fansat i bombarduan me urime. Po nuk kaloi shumë, dhe sot mësojmë se çifti do të fejohet…Thuhet se ceremonia e fejesës do të mbahet në Zvicër dhe të ftuar do të jenë familjarë, të afërm e miqtë e ngushtë. Ndoshta edhe kolegët…

- SPONSOR -Smiley face