Gazetarja Ilva Tare është bërë nënë për herë të dytë, paraditen e sotme në maternitetin “Koço Glozheni” ku ka sjellë në jetë të djalin e saj me peshë 3 kilogram e 600 gram.

- SPONSOR -Smiley face

Moderatorja, mbrëmjen e djeshme ka qenë gjatë gjithë kohës në ekran për festimet e televizionit “Ora News” me rastin e 10-vjetorit të televizionit dhe fill pas kësaj ka shkuar, ka lindur djalin.

- SPONSOR -Smiley face