I ftuar i sotëm i Sokol Ballës në “Top Story” është Saimir Tahiri. Por ajo që vemë re është se intervista nuk do të zhvillohet në studio po në ambientet e shtëpisë së ish-ministrit të brendshëm.

Theksojmë që sot Tahiri mbush 38-vjeç dhe mesa duket është një nga ditëlindjet më stresante që mund të ketë kaluar ai pasi mbi të rëndojnë disa akuza.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face