Ireland Baldwin, vajza e Kim Basinger dhe Alec Baldwin thyhen kufijtë e Instagramit. 22 vjeçarja i dhuron 372.000 ndjekësve të saj një trajtim paraprak për festat, duke pozuar e zhveshur në disa poza shumë joshëse dhe provokuese.

Duke qendruar në krah të aparatit, bjondja superseksi ngren krahun e saj lartë duke treguar gjoksin. Ireland ka menduar mirë të mbulojë hiret e saj në një mënyrë strategjike, duke vendosur një zemër të kuqe mbi të.

- SPONSOR -Smiley face

Por fansave të cilëve nuk i shpëton asnjë detaj i kanë komentuar se ka harruar të “çensurojë” hijen e saj.

Në fakt, siç edhe dallohet në foto, silueta e Ireland mbi murë shfaqet ashtu siç e ka krijuar natyra.

Por vajza e Kim Basinger nuk mjaftohet me kaq. Përpara kësaj foto ajo ka publikuar në Insta Story një seri me shkrepje gjysëm e zhveshur, të realizuar gjatë mbrapa skenave të fotoshooting të saj të fundit.

Sërisht ajo tregohet e kujdesshme dhe mbulon asetet me krahun e saj ndërkohë që pozon në diza poza shumw pikante pwrpara aparatit, duke u justifikuar se është për një “kauz të mire”.

- SPONSOR -Smiley face