Një nga çiftet më të bukura në botë po kënaqen me fëmijën e tyre të parë dhe hapat e saj.

Modelja ruse dhe aktori i njohur janë duke shijuar kohën e tyre me vajzën Lea. Disa nga burimet në intervistat e tyre tregojnë se çifti pritet të ketë një dasëm së shpejti, por Cooper ka theksuar se vetëm pasi vajza e tyre të rritet dhe pak pasi ajo do t’ju vendosi unazat Irinës dhe Bradley. Familje e lumtur!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face