Supermodelja ruse Irina Shayk ka realizuar një set fotografin për muajin dhjetor. Në këtë set ajo që të bie në sy është çrregullsia e fotove bardhë e zi tepër interesante. Në njërën prej fotove modelja 31-vjeçare pozon me një model mashkull. Në këtë foto të dy shfaqen duke ngrënë makarona me një pirun të stërmadh.

- SPONSOR -Smiley face

Ky set fotosh e vuri modelen në vendin kryesor të kopertinë së “Vogue Italia”. Këto foto gazmore kanë qenë tepër të pëlqyera nga publiku dhe kjo është hera e parë që modelja realizon një set të tillë.

- SPONSOR -Smiley face