Këngëtarja Silva Gunbardhi ka publikuar një fotografi në profilin e saj në Instagram, një fotografi mjaft interesante, e në të njejtën kohë e thjeshtë, por që jo çdo VIP ka guximin ta publikojë. Ajo duket se ka shkuar në një pulari dhe prej kësaj vizite ka ndarë një foto në IG.

- SPONSOR -Smiley face

“Vazhdoni bëni ka ka ka…”, ka shkruar Silva. Me siguri, këngëtarja ka arritur shumë sukses kohët e fundit dhe kjo ndoshta është një përgjigje për të gjithë armiqtë e saj, që bëjnë si pula “Ka ka ka”, kur nuk e arrijnë dot.

- SPONSOR -Smiley face