Damiano Agalliu është një nga ish banorët e Big Brother, edicioni Love Edition. Ai u bë i njohur për debatet e forta që përfshihej në reality show. Damiano pas Big Brother solli për fansat një këngë shumë të bukur.

Sot damiano ka postuar një foto me një nga banoret më të përfolura të BB Ambra Muji.
Damiano i Big Brother shkruan për Ambrën: Shkodrane moj ta marrsha! Tjetër nivel…

- SPONSOR -Smiley face

Duket se banorët kanë bërë paqe dhe janë miq shumë të mirë.

- SPONSOR -Smiley face