Olsi Klosi banori i Big Brother dhe finalisti i cili solli shumë debat në këtë reality show, rikthehet në Top Media.
Këtë herë për një tjetër emision, “Shiko kush luan” me Luana Vjollcën.

- SPONSOR -Smiley face

 

 

- SPONSOR -Smiley face