Majlinda Bregu ish deputete e Partisë Demokratike tashmë ka lënë politikën dhe duket se do t’i kushtohë më tepër kohë artit. Bregu është një nga femrat e suksesshme të politikës kryesish në procesin e integrimit europian.

Ajo ka postuar një foto në atelienë e një prej mikeve të saj dhe mesa duket do të shohim projekte të reja.
Ku ka më bukur sesa arti!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face