Ish-miss Shqipëria bukuroshja Almeda Abazi, kohët e fundit është bërë nostalgjike. Para pak orësh ajo ka postuar në profilin e saj Instagram disa foto me njeriun e zemrës, aktorin turk Tolgahan Sayisman, motën e saj e miqë të ndryshëm.

Ajo prej vitesh jeton në Turqi dhe fama nuk i ka munguar as aty, mirëpo Almedës sonë i mungojnë shumë gjëra. Mos ndoshta duhet të kuptojmë ndonjë gjë ne?!

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face