Marina Vjollca ka postuar një video në instagram ku duket e grimuar gati për emisionin “cest la vie” në Tv Klan.

Marina ka përfituar nga rasti për tju dërguar disa puthje fansave dhe gjithë atyre që e duan.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face