Para disa ditësh Blendi Fevziu ka ndarë me fansat momente të bukura nga festa e ditëlindjes së vajzës së tij të vogël.  Por me sa duket per familjen Fevziu festat nuk mbarojnë këtu. Në po të njëjtin muaj Tetor, ka ditëlindjen dhe goca e tij e madhe Mishel. Mishel është uruar nga babai i saj i cili është gjithmon ka qenë i kujdesshëm  për surpriza dhe moment.  Blendi Fevziu ka ndarë një mesazh urimi per Mishel, me miqtë e tij  në rrjetin social instagram ku ai shkruan  ”Edhe 100 mishel” Ky shkrim është shoqëruar me një foto ku vihen re buqeta të shumta me së shumti të kuqe, gjithashtu dhe tullumbace në ambjentet e shtëpisë së tij.

- SPONSOR -Smiley face