Megjithëse ka qenë gjithmonë në krah të emrave të famshëm dhe ka kuaruar imazhin e tyre, grimieri i famshëm Mario Dedivanoviç nuk e ka mohuar kurrë origjinën. Madje, ka nisur leksionet edhe me personazhet që i kanë besuar grimin artit të tij.

Duke qenë në krah të shumë emrave të famshëm ndërkombëtarë si Kardashian Jenner, Megan Fox, Demi Lovato, Eva Longoria etj. Maroi është kthyer në grimierin më të kërkuar të shoëbizit ndërkombëtar. Madje, krahu i djathët i Kim Kardashian, sapo ka nisur një reality shoë që ka producente yllin e “Keeping Up With The Kardashians”.

- SPONSOR -Smiley face