Sot në ditën e shenjtërimit të Nënë Terezës ajo që ra në sy ishte mos kushtimi i vëmendjes nga figurat politike apo institucionet shtetërore. Personi që i kushton gjithmonë vëmendje këtyre datave është kryebashkiaku i Kryeqytetit, Erion Veliaj. Atij i është bashkuar edhe një nga rreperat më të njohur shqiptarë, Noizy, dhe të dy sëbashku kanë servirur sot ushqimin për njerëzit në nevojë në një nga qendrat sociale të Tiranës. Ky ka qenë një gjest tepër domethënës në këtë ditë.

- SPONSOR -Smiley face

- SPONSOR -Smiley face