Moderatorja Floriana Garo sic e dijmë po shijon shtatzaninë e saj. Por kësaj radhe duke shijuar keto momente me pushime  në Republikën Domenikane pikërisht Punta Cana.

Ne llogarinë e saj në instagram ka përshëndetur miqtë me një foto ku tregon barkun e rrumbullakosur, duke u shprehur “Përshëndetje për ju dhe Enisin nga Moska me borë”.

- SPONSOR -Smiley face

 

- SPONSOR -Smiley face