Jennifer Lopez është një nga femrat më me influencë në botë dhe shumë femra e marrin shembull atë. Bukuroshja 50-vjeçare është duke shijuar suksesin e filmit të saj të fundit “Hustlers” ndërsa pak ditë më parë organizoi festën e fejesës me Alex Rodriguez. Dhe pas një jave të lodhshme, Jennifer ka preferuar të ec në natyrë por ajo që na bëri përshtypje është fytyra e Jennifer që s’ka as edhe një pikë make-up, dhe me të vërtetë që na impresionoi.

- SPONSOR -Smiley face