Këngëtarja shume e pelqyer nga publiku  Aurela Gaçe, me energjine  dhe stilin e vecantë është karakterizuar si “uragan” i skenës shqiptare.

Para disa kohesh  Aurela ka sjellë në jetë vajzën e saj te dytë e cila, e ka lumturuar së tepërmi.

- SPONSOR -Smiley face

Por ketu nisi gjithcka: Ne llogarine e saj ne instagram Aurela ka postuar nje video te derguar nga miku i saj aktori Muhamed Likaj, nje nga parodistet e Vlores, i cili e keshillon  se ne menyre urgjente duhet te ndryshoje formulen, per te bere shpejt e shpejt nje djale.

Me gjithë ciltërsinë dhe humorin qe kengetarja karakterizohet, ne  statusin e saj ne instagram shkruan:  ”Ja çfare keshillash me vijnë. Edhe ne fund kur ne Vlonjatet i themi nje vajze “hë vella”  është shprehja me e madhe e dashurise per dikë”. Me pas Aurela Gace mbyll statusin me vleresim te vecante dhe  falenderim  për aktorin  dhe grupin e Parodisteve te Vlorës

- SPONSOR -Smiley face