Cristiano Ronaldo dhe Georgina Rodrigues mesa duket janë në çastet e tyre më të lumtura dhe ky përjetim vjen pas lindjes së bebes së tyre. Ka qenë vetë Georgina e cila ka zbuluar se ajo dhe Cristiano Ronaldo tani janë ‘më të lumtur se kurrë’ që kur erdhi në jetë vajza e tyre, e vogla Alana Martina. Në një publikim të saj për magazinën “Hello!”, 22-vjeçarja me krenari i prezantoi botës të porsalinduren e saj dhe pranoi se foshnja kishte bërë të mundur se ajo të ishte më afër të dashurit 32 -vjeçarit, Cristiano Ronaldo.

- SPONSOR -Smiley face