Coachella është një nga festivalet më të mëdhenj të muzikës dhe qindra mijra fansa të muzikës për 3 ditë dëgjojnë këngëtarët më in të momentit ndërsa janë të shumtë dhe vip-at që marrin pjesë si spektatorë. Modele, aktore, këngëtare dhe shumë të tjera na tregojnë trendet e fundit të modës dhe të frymëzohemi duke parë veshjet e tyre. Këtë vit ishin të shumtë vip-at që morrën pjesë por ishin Kendall Jenner, Hailey Bieber, Selena Gomez, Kylie Jenner, Emily Ratajkowski që e çuan në tjetër nivel modën këto dy ditë. Por si u veshën ato? Ndiqni fotot e mëposhtme …

- SPONSOR -